W związku z realizacją o projektu „Dyplom i co dalej? Absolwenci z niepełnosprawnościami na rynku pracy”, którego celem jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnościami będących absolwentami szkół wyższych (do 5 lat po uzyskaniu dyplomu) lub realizujących ostatni rok nauki, zapraszamy do udziału w naborze .
W projekcie mogą wziąć udział studenci i absolwenci studiów I, II, III stopnia oraz studiów podyplomowych.
Więcej informacji o projekcie „Dyplom i co dalej? Absolwenci z niepełnosprawnościami na rynku pracy” znajdą Państwo na stronie: https://kontraktor.biz.pl/projekt-pfron
Jednocześnie zachęcamy Państwa udziału w płatnych stażach. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej, w zakładce Informacje dla pracodawców: https://kontraktor.biz.pl/projekt-pfron/informacje-dla-pracodawcow
