Zaznacz stronę

Witamy w Akademii Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte w Gdyni

Chcesz zostać studentem studiów wojskowych w Akademii Marynarki Wojennej?

Zasady elektronicznej rekrutacji na studia wojskowe w roku akademickim 2023/2024

  1. Zarejestruj się już dziś na stronie: https://www.zostanzolnierzem.pl/#/login.
  2. Udaj się do najbliższego Wojskowego Centrum Rekrutacji. Sprawdź lokalizację https://www.wojsko-polskie.pl/zostanzolnierzem/centra-rekrutacji/.
  3. W Wojskowym Centrum Rekrutacji  otrzymasz skierowanie na badanie psychologiczne.
  4. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku badania psychologicznego na wskazany przy rejestracji adres e-mail otrzymasz link aktywacyjny do Twojego indywidualnego konta w Internetowym Systemie Rekrutacji (IKR) Akademii Marynarki Wojennej.
  5. Aktywuj konto, zaloguj się i uzupełnij pozostałe dane wymagane w procesie rekrutacji.
  6. Twoje konto będzie aktywne i dostępne dla Ciebie aż do ostatniego dnia rekrutacji przewidzianego w harmonogramie rekrutacji.
  7. Pamiętaj, aby uzupełnić wszystkie informacje i załączniki. WAŻNE: elektroniczne złożenie wniosku kandydata uważa się za wiążące po wprowadzeniu przez kandydata wszystkich niezbędnych danych i dokonaniu opłaty rekrutacyjnej (jeśli jest wymagana) na rachunek bankowy Akademii Marynarki Wojennej.

Akademia Marynarki Wojennej nie bierze odpowiedzialności za brak możliwości rejestracji elektronicznej spowodowany awariami sieci komputerowej, przeciążeniem serwerów, itp. W takich sytuacjach kandydat powinien złożyć wniosek w Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej z zachowaniem terminu rejestracji.

W przypadku nieotrzymania linku aktywacyjnego do IKR AMW skontaktuj się z administratorem,
tel: 261 262 510, lub 261 262 743

Masz pytania? Napisz od nas maila: rekrutacja@amw.gdynia.pl